Csütörtökön indul az MCC Feszt

Ma kezdődik, és két napon át (augusztus 5-7.) tart Esztergomban az MCC Feszt, amely gazdag progamkínálattal várja a fiatalokat. A számos koncert mellett megünneplik a magyar tehetséget, és kerekasztal-beszélgetés keretében még a sport is szóba kerül, de lesz olimpiai közvetítés is.

A magyar popzene teljes krémje felvonul az augusztus 5. és 7. között Esztergomban sorra kerülő 25. MCC Feszten, amelyen nemcsak a bulizás, hanem a fiatalokat – középiskolásokat, egyetemistákat – leginkább érintő közéleti témák és programok kerülnek terítékre. Miután kitomboltad magad a Csík Zenekar, a Margaret Island, a Blahalouisiana, a Magashegyi Undergound vagy a PASO koncertjén, látogass el a közéleti beszélgetéseknek helyet adó színpadokra, az EDU-sétányra, de ha igazi sportkedvelő vagy, nem hagyhatod ki a sporttal kapcsolatos programokat sem!

Az Olimpia színpadon – többek között – a korábbi válogatott labdarúgó, Vincze Ottó osztja meg nézeteit avval kapcsolatban, milyen nehéz ösztökélni a sporttehetségeket a digitális korban, míg olimpiai bajnok kajakozónk, Storcz Botond és szintén olimpiai aranyérmes tornászunk, Berki Krisztián az Élsport, avagy élet a szélsőségek mentén? címmel tart előadást. Prof. Dr. h.c. Mocsai Lajos, a Testnevelési Egyetem rektora és fia, a korábbi válogatott kézilabdázó Mocsai Tamás a sportoló szülőkről és a sportoló gyerekekről beszél, Dr. Csisztu Zsuzsa és Mezei Dániel pedig az olimpia kulisszái mögé enged betekintést.

A részvétel a fesztiválon ingyenes, de az MCC Feszt Pass megvásárlásával bejuthatsz a Party Arénába, a strandra, a kempingbe, és számos kedvezményt is kapsz.

A részletekért látogass el az esemény honlapjára!

Kép: Az MCC Feszt hivatalos Facebook-oldala