Maszkban is menő vagy! – Egyedi megközelítéssel mutat példát a PTE Táncegyüttes

Egyedi fotósorozatot készített “Maszkban is menő vagy” címmel a PTE Táncegyüttes. Meghökkentő táncos mozdulatokkal, akrobatikus elemekkel mutatják be a felelősségteljes maszkviselés, a távolságtartás, a higiénés szabályok fontosságát, de még a megelőzés olyan lehetőségeit is, mint az egészséges táplálkozás, a szabadban végzett testedzés vagy éppen a pihenés.

Olvasási idő: fél perc

A leghétköznapibb tevékenységeket, helyszíneket egyedi beállításokban mutatják be, utalva ezzel arra, hogy ha egy szaltó közben sem csúszik félre a maszk, akkor annak biztosan nem kellene például a bevásárlás alatt sem az áll alá csúsznia, illetve, hogy ezt a kialakult helyzetet kreativitással, jó hangulattal, támogató hozzáállással könnyebb megélnünk.

A hazánkban egyedülálló kampány védnöke Prof. Dr. Bódis József, az ITM felsőoktatásért, innovációért és szakképzésért felelős államtitkára.

A kezdeményezéshez csatlakoztak a PTE Táncegyüttes egykori nemzetközi tagjai is, akik sorra küldik maszkos-táncos képeiket Japántól az USA-ig, Kolumbiától Németországig, és a lista egyre csak bővül!

Kövesd Te is FB-n a kezdeményezést!

Tarts távolságot!

Tüsszentési etikett.

Légy aktív!

Kerüld a közvetlen testi kontaktust!

Ne menj tömegbe!

Közösségi terekben.