Unisport Podcast: A fontos ügyek szószólója, Nagy Tímea

Unisport Podcast - A fontos ügyek szószólója, Nagy Tímea

Az oltási kampány egyik arca a hatszoros Universiade-bajnok, olimpiai bajnok párbajtőrvívó, Nagy Tímea.

Kevesen tudják, pedig az egyetemi világbajnokságok és Universiadék történetét végigtekintve a magyar bajnokok között számos olyan sportolót találunk, akik később világbajnoki és olimpiai bajnoki címeket hoztak hazánknak, valamint vezetőként is sokat tettek és tesznek a magyar sportéletért. A teljesség igénye nélkül Universiade aranyérmeseink Gyulai István atléta (1963), Magyar Zoltán tornász (1977), Szekeres Pál vívó (1985), Borkai Zsolt tornász (1987), Szabó Bence vívó (1987, 1989), Kiss Balázs atléta (1995, 1997), Nagy Tímea vívó (1989, 1993, 1995, 1997), Steinmetz Ádám és Székely Bulcsú vízilabdázók (2003).

Közülük az egyik legnépszerűbb, Nagy Tímea, akivel sok érdekes és aktuális témáról beszélgetett Mezei Dániellel az Unisport Podcast legújabb részében.