A sportrádió vendége volt Juhász Péter és Baráth Péter

Hétvégén Debrecenben rendezik a hazai egyetemi sport legnagyobb fesztiválját, a MEFOB Fesztet. A Sportrádióban Juhász Péter, a MEFS főtitkára és Baráth Péter, a Ferencváros labdarúgója, az esemény nagykövete látogatott el Szegő Tibor szerkesztőhöz.

Hallgatás idő: 29 perc

Április 28. és május 1. között újra összegyűlnek a hazai egyetemek legkiválóbb sportolói, hogy összemérjék tudásukat az év legjelentősebb egyetemi multisportrendezvényén, a tavaly útjára indított MEFOB Feszten.

Az esemény házigazdája idén Debrecen, amely – Miskolccal és a Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetséggel egyetemben – társrendezője a jövő évi Európai Egyetemi Játékoknak.

Az idén sorra kerülő sportdzsembori a Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség (MEFS), a Debreceni Egyetem, Debrecen városa és a DEAC közös eseménye. Mint arról korábban sokat írtunk, a szervezők nyolc sportágban, kosárlabdában, futsalban, vízilabdában, atlétikában, ultimate frizbiben, sakkban, teniszben és cheerleadingben rendeznek döntőket.

A rangos esemény a Sportrádió érdeklődését is felkeltette, ezért Szegő Tibor szerkesztő meghívta a stúdióba Juhász Pétert, a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség főtitkárát és Baráth Pétert, a Ferencváros labdarúgóját, a rendezvény nagykövetét, hogy ossza meg gondolatait a hallgatósággal.

A csaknem félórás podcastban számos érdekes dolgot tudunk meg a MEFOB Fesztről, a hazai és nemzetközi egyetemi élsportról, valamint az is kiderül, hogyan lett az esemény arca Baráth Péter milyen sportokat néz a tévében, továbbá, hogy miképpen áll a sörpingponggal.

Fotó: Sportrádió / Facebook