Az olimpia bajnok, aki filmet és vízilabda MEFOB-ot is rendez, szervez

Létezik-e két Aranycsapat? Ez is szóba kerül Kiss Gergely és Mezei Dániel beszélgetésében az Unisport-podcast legújabb epizódjában.

A Magyar Vízilabda Szövetség, a Magyar Egyetemi–Főiskolai Sportszövetséggel közösen 2022-ben is megrendezi az EATON Vízilabda Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokságot (MEFOB). Tekintettel az esemény népszerűségére, a sorozat a férfiak selejtezőjével indul, amelyet március 25. és 26-án a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem által fenntartott Gödöllő Városi és Térségi Uszodában rendeznek meg.

Az uszodában a legendás balkezes, Dr. Kiss Gergely és a világbajnok Ančić-Valkai Ágnes irányításával már több mint 200 gyermek vizilabdázik. Tegyük hozzá, alig pár hónap alatt, hiszen egy új uszodáról van szó.

Erről a fontos lehetőségről, más munkáiról, a legendás három olimpiai aranyérmet (is) nyerő fantasztikus csapatról és még sok minden másról is beszélget Mezei Dániel és Kiss Gergely az Unisport-podcastben.

fotó: Thaler Tamas / Wikipedia