Bulihangulat és különleges mozgásformák a BME Sportközpontban

Ha még nem próbáltad ki a dance stepet vagy a choreo kickboxot, látogass el a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Sportközpontjába, és vásárolj bérletet vagy egy alkalomra szóló belépőt! Meglátod, nem fogsz csalódni, hiszen a sportolás közben bulihangulatot is átélhetsz. Irány a BME Sportközpont!

Hallottál már a dance stepről, a choreo kickboxról vagy a HLF-ről, azaz a has-láb-fenék erősítésről? Akár igen, akár nem, érdemes ellátogatnod a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) Sportközpontjába, ahol biztonságos környezetben, személyi edzők és fitneszszakemberek segítenek kiválasztani a neked legmegfelelőbb mozgásformát, ráadásul remek hangulatban sportolhatsz. A sportközpont edzőtermében végezhető aerobikedzések közül kiválasztottunk néhány kifejezeten érdekeset.

HLF-edzés

Egyszerre mozgatja meg a különböző izomcsoportokat, közülük is a legfontosabbakat, a has-, a láb- és a fenékizmokat. Előnye, hogy nem kell külön erősítened ezeket a testrészeket, hanem egy pörgős, hatvanperces trénig keretében egyszerre formálhatod őket.

HLF-edzés minden kedded és csütörtökön 17.00-től 18.00-ig.

Íme egy rövid és ütős videó a has-láb-fenék edzésről.

Dance step

Táncos elemeket tartalmazó, kifejezetten haladóknak javasolt edzéstípus, amelynek során a step padet, azaz steplépcsőt használunk. Kitűnő módszer zsírégetésre és állóképesség-fejlesztésre.

Dance step órák minden szerdán 17.00-tól 18.00-ig.

Nézd meg ezt a videót, és ismerkedj meg a dance step aerobikkal!

Choreo kickbox

Érdemes kipróbálnotok ezt a nagy intenzitású kardióedzést, amelyen a koreográfia az ütések és a rúgások kombinációjából áll össze. Ne félj, nem kell, hogy jártas legyél a küzdősportokban ahhoz, hogy élvezni tudd,

Kis ízelítő, mire számíts, ha elmész egy choreo kickboxedzésre.

Choreo kickboxedzés minden hétfőn és csütörtökön 18.00-tól 19.00-ig.

Hatha jóga

Ezzel a módszerrel a sok ülés miatt megrövidült izmainkat tudjuk megnyújtani, miközben erősítjük a törzs- és core-izmainkat, így a gerinc tartása is javulni fog, továbbá testtudatunk is fejlődik. A csavarásokkal jól átmasszírozzuk a belső szerveket, amihez változatos és hangulatos zene társul.

Erről a mozgásformáról itt találsz némi ízelítőt.

Hatha jóga minden hétfőn és szerdán 17.00-tól 18.00-ig.

Hot Iron

A Hot Iron magával ragadó, súlyzórudas, csoportos edzésforma. Rendkívül izgalmas, mindemellett dinamikus és biztonságos. Módszereit tudományos kutatások alapján dolgozták ki, így biztos lehetsz benne, hogy az edzéseknek meglesz a hatásuk.

Edzés kedden és csütörtökön 19.00-tól 20.00-ig, szerdán 18.00-tól 19.00-ig, pénteken 17.00-tól 18.00-ig.

Fotó: testneveles.bme.hu
Videó: BME Sportközpont Facebook-oldala