Nem dőlt kardjába Szatmári András a tokiói olimpia után, és már a párizsi játékok felé kacsingat

Taroltak a hétvégén a magyar kardozók a BOK Csarnokban rendezett világkupaversenyen: a Decsi Tamás, Iliász Nikolász, Szatmári András, Szilágyi Áron összetételű kvartett csapatban, Szilágyi Áron egyéniben szerzett aranyérmet.

Meghallgatás idő: 14 perc 54 másodperc

Természetesen szerkesztőségünket sem hagyta hidegen férfi kardozóink sikere, ezért mikrofonvégre kaptuk a négyes egyik meghatározó tagját, a Budapesti Gazdasági Egyetem hallgatóját, a korábbi Universiade-győztes Szatmári Andrást. A remek sportoló – mint mindig – most is szívesen vállalta a felkérést, és beszélt a hétvégi világkupa-viadal hátteréről, arról, miért ilyen „ütős” a magyar kardcsapat, továbbá a kevésbé sikeres tokiói szerepléséről, illetve a célkeresztjében lévő párizsi olimpiáról, s no persze minden másról is, amit az alábbi podcastban hallgathattok meg.

fotó: nso.hu